Jsme hrdí na to, že jsme již mnoho let spolehlivým partnerem realitních makléřů a že jim pomáháme v dosahování jejich cílů. Jsme velmi vděční za důvěru v naše služby a rádi se s vámi podělíme o některé z našich nejlepších referencí. S našimi klienty si totiž zakládáme na dlouhodobých vztazích a budování důvěry. Naše spokojené zákazníky totiž vnímáme jako náš největší kapitál a nejlepší reklamu.

Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že i vy se stanete součástí naší spokojené klientely.

Díky fotografiím a videím od Tomáše mám vždy profesionální prezentace interiérů, které zaujmou potencionální klienty. Jeho další přidanou hodnotou je i velká empatie, umění zachytit atmosféru a dokonalé detaily nového bytového nebo komerčního prostoru. Naučil mě, nebát se natočit krátké video a mluvit na mikrofon. Pokud hledáte profesionála, který se nebojí experimentovat, používá nejmodernější techniku, má cit pro detail a správnou kompozici, mohu Tomáše vřele doporučit.

Dáša Laušmanová

Rossy design

S Tomášem fotíme a natáčíme nemovitosti, které jako zprostředkovatel prodávám, již více než pět let. Slovem PERFEKTNÍ mohu shrnout jeho práci, od spolehlivosti v dodržování termínů, přes perfekcionistický přístup ke kompozici, smysl pro detail, komunikaci se zákazníky, vstřícnost a snahu při řešení mých vrtochů při úpravě fotografií a videí, nakonec vždy stoprocentní výstup. Závěrem velké DĚKUJI a je mi ctí spolupracovat s profíkem, jako je on!

MGR. MONIKA KINDLOVÁ

MK Reality

Služeb Virti využívá naše společnost již přes dva roky především u obchodních případů, kde potřebujeme, aby prezentace byla svou kvalitou zcela nekompromisní. Služby, které nejčastěji využíváme, jsou focení interiéru a exteriéru domů a bytů, videoprohlídky a virtuální prohlídky Matterport. Velmi oceňujeme nejen vysoký standard odvedené práce, ale také skvělou komunikaci s panem a paní Francovými, se kterými probíhá leckdy i několikahodinové focení v přátelském duchu. Na Virti se zkrátka můžeme vždy 100% spolehnout a jsme rádi, že nám pomáhají držet krok s neustále se vyvíjejícím realitním trhem a náročnou klientelou.

Daniel čep

Instinkt Reality

S Tomášem Francem spolupracuji již od doby, kdy se snad ještě fotilo na negativ a fotky se vyvolávaly v temné komoře. (teeth) Od té doby se ale mnohé změnilo. Naši klienti i my makléři jsme rok od roku náročnější na kvalitu i rozsah služeb. Dříve stačilo mít jen hezké fotografie a byla jsem makléřem kanceláře, ale dnes už se lítá dronem, natáčí se videa, nemovitosti se scanují MATTERPORTEM, fotografie se doplňují virtuálním stagingem. A tohle je přesně to, co na Tomášovi nejvíce oceňuji. Jde s dobou v rozsahu, a především vysokou kvalitou svých služeb, které je schopný mně, jako klientovi, nabídnout. A na druhou stranu moji klienti jsou takovou prezentací nadšeni, protože vyvolá daleko vyšší zájem o jejich nemovitost. V neposlední řadě si na Tomášovi vážím jeho trpělivosti při natáčení videí na mém červeném skútru, ale i jeho kreativity a originálních nápadů, jak posouvat laťku neustále výš a výš.
Takže Tome, velké díky za to, co děláš a hlavně, jak to děláš!

BC. DAGMAR ONDRÁČKOVÁ, DIS.

M&M Reality holding

Při prodeji nemovitostí využívám služeb pouze Tomáše France a jeho společnosti VIRTI.
Včetně velmi profesionálního i přátelského přístupu oceňuji ty nejkvalitnější fotografie, které mi chválí každý můj klient.
Nyní s Tomášem fotí celý náš tým S&L a Tomáše můžeme pouze doporučit!
( i když bych doporučovat neměl, aby na nás měl Tomáš vždycky čas :-)))

JAN SOKOLOWSKI

S&L a partners

S Tomášem Francem spolupracuji několik let a neměnil bych.
Skvělý timing, parádní komunikace a ochota se přizpůsobit termínům a přitom dojet kamkoliv. Rychlost zpracování fotografií do 48 hodin. A teď to nejdůležitější, co ocení úplně každý, a to je prvotřídní kvalita fotografií. Přesně tak by měla vypadat spolupráce mezi realitním makléřem a profesionálním fotografem.

Ing. Marcel Zadrobílek

RE/MAX Infinity

Lidský přístup, úsměv na tváři, vstřícnost, profesionalita, kreativita a hlavně dron. Přesně takto a v tomto pořadí vnímám Virti. Nedokážu si představit, že bych spolupracoval s někým jiným. A proč vlastně?

Václav Moravec

RE/MAX Infinity